Reklam

Video DownloadHelper

Video DownloadHelper Mac için

  • Ücretsiz
  • Türkçe dilinde
  • Version: 4.9.22

Videoları doğrudan Firefox'ta indirin ve dönüştürün

İçeriğin YouTube gibi sitelerden giderek daha fazla kaldırılmasıyla, Video İndirme Yardımcısı favori kliplerinizi sabit sürücünüze ve seçtiğiniz biçimde kaydetmenize yardımcı olabilir.

Video DownloadHelper'ın amacı, indirme ve dönüştürme işlemini mümkün olduğunca hızlı hale getirmektir. Yüklendiğinde, Video DownloadHelper, URL çubuğunuzun yanında görünen çok renkli bir simge yükler. Tarayıcınız bir video tespit ettiğinde, simge indirmek için uygun içerik olduğunu belirten animasyonlar simgesidir. Simgenin yanındaki bir aşağı açılan öğe, sayfadaki indirebileceğiniz videoları gösterir.

Harika olan şey, onu indirmek istediğiniz formatı yapılandırabilmeniz ve Flash video içeren herhangi bir site için çalışabilmenizdir. İndirilen formatı değiştirmek için, simgesine sağ tıklayıp 'Tercihler'i seçerek erişebileceğiniz tercihlere gidin. Birkaç video varsa, bant genişliğini kaydetmek için aynı anda birden fazla veya tek tek indirebilirsiniz.

Bu plug-in'i bir süredir kullanıyorum ve içinde çok az hata var - şimdiye kadar kullandığım en iyi video indirme eklentilerinden biri. Ancak, bazen, tam ekran modunda video izlerken, Firefox çöktü ve hata muhabiri bu eklentiyi suçlulardan biri olarak etiketlediğini fark ettim, bu yüzden zaman zaman devre dışı bırakıyorum.

Genel olarak, Video DownloadHelper, Firefox'ta dilediğiniz en iyi video indirme eklentilerinden biridir.

Sabit hata # 303: YouTube'da değiştir: artık bazı yüksek kaliteli videoları indiremiyor. Sabit hata # 304: Firefox 4'ü kullanarak, kaydedilmediğinde dönüştürücü işlemi Windows'ta çöküyor. Kore dili güncellendi

Değişiklikler

  • Sabit hata # 303: YouTube'da değiştir: artık bazı yüksek kaliteli videoları indiremiyor. Sabit hata # 304: Firefox 4'ü kullanarak, kaydedilmediğinde dönüştürücü işlemi Windows'ta çöküyor. Kore dili güncellendi

Video DownloadHelper şu formatları destekler

Video: MPG, MPEG, AVI, RM, WMV, MOV, FLV, RAM, MOVIE, DIVX, MPEG4, MP4
Bilder: JPG, JPEG, GIF, PNG
Audio: MP3, RBS
Sonstige: RAR

AVANTAJLAR

  • Seçtiğiniz formatta indirmenizi sağlar
  • Anında videoları tespit eder
  • Birden fazla indirmeye izin verir

DEZAVANTAJLAR

  • Bazen tam ekran modunda video izlerken Firefox'u çökertebilir

Reklam

mac için Video en fazla indirilenler

Reklam

Video DownloadHelper

İndir

Video DownloadHelper 4.9.22 Mac için

Reklam

Video DownloadHelper hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Video DownloadHelper denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Video DownloadHelper için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

×